Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Page:
  • 1

oen dan spike, het is gericht
Facebook Twitter Delicious Digg FriendFeed Linkedin Reddit Stumbleupon MySpace Technorati Blogger Wordpress

oen dan spike, het is gericht 2 months, 4 weeks ago #1

  • yaya2017
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 276
  • Karma: 0
Elk paar pieken op deze lijst is ge?valueerd en gecontroleerd door ons team van testeditors. We onderzochten de markt, spraken met productmanagers en ontwerpers en gebruikten onze eigen ervaring met het dragen van deze spikes op de langlaufbaan bij de nabijgelegen Lehigh University - Nike Air Max 720 Femme gastheer van Nike Air Presto Dames de jaarlijkse Nike Roshe Run Womens Paul Short Invitational en de USATF National Club Nike Air Max 2017 Damen Cross Country Championships van dit Nike Air Max 2017 Femme jaar. Ons team van ervaren testers evalueerde ze op prestaties, prijs, comfort, grip en Adidas ZX Flux Womens beoogd gebruik om met deze lijst van de beste modellen te komen om u te helpen een PR te noteren dit najaar. Een budgetracer die een mix van comfort en prestaties biedt. Ontworpen voor competitieve racers, heeft hij zes pinnen in de voorvoet om je te helpen sneller te gaan.

Brooks enige cross-country spike trouwt met een fantastisch geweven bovenwerk tot een dunne en flexibele zool, voor een best presterende race-dagoptie. We vonden de pasvorm bijna perfect - vooral als we ze droegen om snel te lopen zonder sokken. Het bovenwerk wikkelt zich over de oogrij en naar beneden aan de binnenkant en vormt zich in de tussenzool om een Nike Air Max 2017 Femme ??superzacht Asics Gel Lyte 3 Femme intern zadel te cre?Nike Air Max 95 Donneren dat je voet zonder Adidas ZX Flux Dames irritatie op zijn plaats vergrendelt. Het geweven bovenwerk is nauwsluitend en stretcht of schuift helemaal niet op schuine grond, terwijl de kraag comfortabel Nike Air Max 97 Femme flexibel is en de extra diepe hielzak een veilige grip biedt. We voelden elke hobbel in het gras door de uitzonderlijk dunne zool, maar in tegenstelling tot andere vedergewicht modellen, is de Mach uitzonderlijk soepel wanneer je de snelheid aanzet.

Zoals de naam al doet vermoeden, is deze piek gebouwd om snel over 5.000 meter te gaan - je standaard cross-country afstand op de middelbare school. Het heeft een stevig doorzichtig gaas in de voorste helft van de schoen dat overgaat in een burritotong over je middenvoet - de zijkant loopt over de bovenkant van je voet in plaats van een traditionele tong. We vonden de Nike Air Max 90 Mujer pasvorm geweldig,Nike Air Max 720 Damen maar wilden een beetje meer opvulling in de Nike Air Max 2017 Donne hielkraag. Onder de voet hielden Nike Air Max 1 Femme we van de dunne laag demping op een goed verzorgde baan - hij vliegt op races op golfbanen Nike Air Max 90 Femme - maar voelde dat de schoen een beetje Adidas NMD Donne breed was voor cross-country cursussen die technischer zijn. Een meegaande voorvoet geeft een ontspannen geschikt voor de racedag. Een werkpaard met een nadruk op comfort. Meer schoen dan spike, het is gericht op snel gaan. Jeff is Runner-in-Chief voor Runner's World, leidend voor de schoenen en uitrusting van het merk.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.12 seconds